KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13589041
nr 1358 9041
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färgkrita, Signerad, "Stadsbild". Motivet: 41x61 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:38:54
2/11 12:51:21